0258 213 10 11 - 0544 213 10 11
info@paucamlik.com.tr

ÖĞRENCİLERİMİZİN YORUMLARI

Büşra P. – İstanbul

Evimde gibi hissediyorum ve her sabah tuvaletlerin ve banyoların ortak alanların temizlenmesi çok güzel. Yurt sahipleri de çok cana yakın. Yataklar çok rahat, temizlik açısından başarılı, Okula yakın 400 mt gibi bir mesafe var.

Aleyna Ö. – İzmir

Odamdan ve odamdaki arkadaşlarımdan çok memnunum. Yurt sahiplerimiz çok iyi insanlar ve yardımseverler. Odalarımız, banyo ve tuvaletler bence çok iyi temizleniyor. Benim için tek sorun mutfakta kullanılan malzemelerin temiz bırakılmaması onun dışında her şeyden gayet memnunum. Teşekkürler.

Ümran T. – Gaziantep

2017 2018 öğrencisiyim Çamlık kız yurdundan memnun kalmamın asıl sebebi o sıcak ortamı en güzel şekilde hissetmekti. Konfor ve ilgi açısından, ailenin sıcaklığını hissetmiş olmam üniversitede ilk yılımda bana çok yardımcı oldu. Gündüz ve gece güvenliği açısından ise son derece huzurlu bir ortam vardı. Ortak alanlarımız; kafeterya, mutfak ve bahçemiz ise son derece kullanışlı. Bu sıcak ortamda bulunduğum için çok şanslıyım başta yurt sahibi Mustafa Tiğre ve Eşi Habibe hanıma herşey için sonsuz teşekkürler

Sinem Ö. – Antalya

2017 2018 öğretim yılı öğrencisiyim, Benim için en önemli olan şey yurt sahibinin ve çalışanların samimiyeti oldu. Aile gibi bir ortamın olması avantaj sağladı. Konforun üst düzeyde olması kendi evimde gibi hissetmeme sebep oldu. Gündüz ve gece güvenliğinin bulunması hem rahatlık hemde huzur sağlamış oldu. Konumu ve okula yakınlığı kolaylık sağlıyor. Hizmetlerinden ve ilgilerinden dolayı başta yurt sahibi Mustafa Beye ve Habibe Hanıma teşekkürlerimi iletiyorum.

Dilara K. – Marmaris

Odaların genişliği gayet güzel, rahat, yurt sahipleri çok sevecen ve cana yakın, çalışma alanlarımız gayet güzel orada yogamı bile yapabiliyorum, temizlik iyi yapılıyor, mutfakta yemek alanlarımız olması çok hoşuma gidiyor, mutfaktaki eşyaların birazcık eksik olması dışında hiçbir problem yok eksik olmasının nedeni götüren geri getirmiyor geç yerine bırakıyor.

Sanem T. – Didim

Yurt gayet rahat ve geniş. Temizlik iyi yapılıyor. Yurt sahipleri cana yakın ve iyi kalpli. Onun dışında tek eksik kahvaltıdaki çeşidin az olması. Azderken her sabah yeşil siyah zeytin peynir tereyağı domates salatalık gününe göre çikolata reçel bal simit yumurta patates salam değişiyor. Okuluma çok yakın

Ayşen K. – Manisa

2018-2019 öğretim yılı öğrencisiyim PAÜ Çamlık Kız Yurdu bence Denizli de ki en iyi yurtlardan biri diyebilirim. Kaliteli,anlayışlı ve güler yüzlü personeli var. Ve çok dikkat ettiğim temizlik konusunda da gerçekten çok iyiler.Odaları,yemekleri güzel . Konumu da iyi okula yakınlık açısından. Kalmak isteyenlere tavsiye ederim

Başak B. – Kuşadası

2016-2017, 2017-2018 öğretim yılı öğrencisiyim Kandillerde dağıttığı lokmasıyla yılbaşında verdiği partisiyle ailenizi aratmayacak sevgisiyle bir yurt değil yuvadır çamlık kız yurdu.

Dilara G.

2017-2018 öğretim yılı öğrencisiyim Benim için çok özel çok güzel anılarla dolu bir yurt. Temizlik , çamaşır,ütü konusunda da hiç sıkıntım olmadı. Odalar eşyalar çok temizdi sadece dolap biraz küçük tek kapılı. Yurdun konumu da çok iyi. Mustafa abinin yardım severliği Habibe ablanın samimiyetiyle çok güzel bi yurt ortamı vardı tekrar seçmem gerekse yine bu yurtta kalırdım. Çok araştırmama ragmen en az şikayet duydugum en memnun kalınan Denizlinin bence en güzel yurdu.

Büşra T. – Antalya

Paü çamlık kız yurdunda bu yıl kalmaya başladım . Bir çok açıdan çevredeki yurtlara göre avantajları var mesela temizlik, odalarımızın ve banyo tuvaletin temizliği gayet iyi şekilde yapılmakta. Güvenlik açısından ise ben bir eşyamı gözü kapalı ortalığa bırakabiliyorum. Oda havalandırmak için kapılarımızı açık bırakıp bir yerlere gidebiliyoruz. Bunlar dışında bizim için sorun pazar günü kahvaltının olmayışı öğrencilik sonuçta sürekli malzeme olmuyor elimizde zorlanıyoruz.

12